Dlaczego Trump musiał zostać prezydentem…

Musiał, ponieważ plan globalnej hegemonii USA załamał się, i to z DWÓCH powodów:

 1. jest oczywisty – Chiny
 2. już dużo mniej – Londyn

Wbrew pozorom stosunki amerykańsko-brytyjskie są coraz bardziej napięte. Najlepiej to widać po nieustających zmasowanych atakach prasy brytyjskiej na Trumpa, także tej konserwatywnej. Było tak podczas jego kampanii wyborczej, i jest tak nadal. To nie on miał wygrać…

A wszystko przez nieustannie rosnący wpływ londyńskiego City oraz dyskretny, ale ciągły i konsekwentny rozwój Wspólnoty Narodów – kiedyś jeszcze Brytyjskiej z nazwy, a teraz po prostu Wspólnoty…

To Londyn (tj. City i jego globalna sieć) stał się największym beneficjentem globalnego liberalizmu  i wszedł na kurs kolizyjny z Waszyngtonem, a przynajmniej z tą częścią elit amerykańskich które nadal myślą przede wszystkim o interesach amerykańskich, a nie o triumfie tzw. „ładu światowego”.

Reklamy

5 myśli na temat “Dlaczego Trump musiał zostać prezydentem…”

 1. @boson:
  czyli chiny są również problemem dla city.
  a chiny bardzo nie lubią londynu.
  pytanie po czyjej stronie opowiada się armia usa?
  po próbach demontażu wojska zafundowanych przez doktrynę rumsfelda, czyli zapewne rockefelera stało się jasne, że wrogiem nr 1 stanów są globaliści. i dlatego wymyślono donalda trumpa.
  sprawa jest niezwykle poważna. jeżeli armia w stanach szykuje przewrót po dogadaniu się z technokratami, którego celem będzie przejęcie i upaństwowienia dolara, to krótkofalowe skutki będą bardzo, bardzo przykre dla wszystkich.
  z drugiej strony innego wyjścia nie ma.
  dalsza uległość wobec potworów karmiących się ludzką krwią doprowadzić może wyłącznie do jeszcze większej katastrofy.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.